İçeriğe geç

9 Nisan’da Friendfeed’i kapatıyor Facebook

9 Nisan'da Friendfeed'i kapatıyor Facebook
9 Nisan’da Friendfeed’i kapatıyor Facebook

Friendfeed kapatılıyor

Facebook Friendfeed’i 2009’da almıştı. Facebook’un bildirdiğine göre de Friendfeed 9 Nisan’da kapatılacak. Sebebi de basit, kimse kullanmıyor artık.

Gerçek zamanlı güncellemeleri olan, sosyal medyanın ilk gözdelerindendi Friendfeed. Benim şu an tanıdığım çoğu insan Friendfeed’ten. Yorumlara, paylaşımlara ve akışa pek adapte olamamıştım hatta ilk zamanlarda ama gerçekten güzel bir sosyal ortamdı. Güncel yakalanabiliyordu. İş bulabiliyordunuz ki üniversite zamanında bulmamı sağlamıştı, eleman bulabiliyordunuz. Gündem medyaları takip edebildiğiniz özel gruplar da vardı. Tabi ki bunların hepsi şu anki sosyal medyalara kaydı.

İçeriklerinize 9 Nisan’dan sonra erişilemeyecek. Yeni kayıt da yapılmıyor.

Kaynak; The Next Web

Siz ne diyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Google'ın 3. yıl dönümü için hediyesi var başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. Daha fazla yazımızı görmek için Ne Fark Eder ki! Anasayfa'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Önceki yazıyı okuyun:
uTorrent işlemcinizi çalıyor
Minicik UTorrent hırsızlık yapıyor bilgisayarınızda!

Popüler ve minicik torent istemcisi UTorrent bilgisayarınızdaki işlemciyle Bitcoin kazısı yapıyor Bitcoin bir kripto para birimi. Borsada da yer alıyor. Sürekli...

Kapat