İçeriğe geç

Site reklamı şeklinde anketlerle para kazanın!

Site reklamı şeklinde anketlerle para kazanın! Bu bir bakıma doğru ama olay anket değil aslında. Siz aslında reklamları sergiliyorsunuz ve kazanıyorsunuz. Belli bir miktara ulaştığınızda ise paypal hesabınıza aktarım yapılıyor sizin isteğiniz ile.

En önemli ve güzel şey de fazla vaktinizi almadan fazla fazla kazandırması. Tavsiye edilen siteler arasında da yer alır. Ayrıca bir çok para ödeyen yabancı sitelerin, anket felan, linkleri de mevcut.

Kayıt olduğunuzda benim referansımla girmiş olacaksınız. Tıklar ve kaydolursanız da bana katkınız olmuş olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Kayıt olduğunuzda hesabınıza direkt olarak 6$ eklenecek. her bir kişi 1.25$ olarak ücretlendiriliyor. Ve arada sırada da çeklişleri mevcut oluyor. Detayları sitede görebilirsiniz. Güzel ve kolayca kazanacaksınız.

Siz ne diyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Survey Savvy Fikirlerinize ve Pazar Araştırmalarına Önem Veren Bir Anket Sitesi başlıklı makalemizde anket, araştırma ve davet hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için Ne Fark Eder ki! Anasayfa'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Önceki yazıyı okuyun:
İlk Anket Sitesi Tavsiyem

Fazla uzatmadan ilk ve en önemli ama nadir ama az anket geliyor. Yine de Türkler yapmış diyebileceğimiz en iyilerden. Fazla...

Kapat